Sala okolicznościowa

Wesela i śluby w bajkowej okolicy

Sala okolicznościowa Zielona Pestka dysponuje salą w stylu rustykalnym połączoną z namiotem wyłożonym parkietem sosnowym. Łącznie pomieścić możemy 120 osób. Głównym atutem jest położenie w bajkowej okolicy, przy samym jeziorze Cekcyńskim, wśród traw i zbóż oraz w bliskiej okolicy lasu. W połączeniu z opcją przejazdu bryczką z kościoła, stworzy to magiczną atmosferę w tym szczególnym dla Was dniu. Wszystko to spełni z pewnością również oczekiwania najbardziej wymagających fotografów ślubnych. Uwaga! – dla tych z kolei, którzy swój ślub wyobrażali sobie niczym w amerykańskim filmie, mamy coś specjalnego. Jesteśmy gotowi w pełni zorganizować dla Was to wydarzenie z ceremonią zaślubin na naszych bajkowych terenach. Ślub może odbyć się w plenerze i pełnym otoczeniu romantycznej natury. W obu opcjach zapewnimy Waszym gościom pełne wyżywienie, a na życzenie również wiejski stół z naturalnymi wędlinami lub rybami z pobliskiego jeziora. Macie Państwo także możliwość wyboru pomiędzy stołami standardowymi lub okrągłymi. Dodatkowo obiekt dysponuje bazą noclegową, o której przeczytać można więcej w zakładce „Agroturystyka”, na górze strony.

Komunie Święte

Poza zaletami naszej sali i jej okolic, pamiętamy oczywiście o tym, że Pierwsza Komunia to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka i jego rodziny. Dołożymy wszelkich starań, aby ten uroczysty dzień był niepowtarzalny, wyjątkowy i na zawsze pozostał w Państwa pamięci. Również i na tę okazję specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy bogate i zróżnicowane menu. Nie zabraknie oczywiście zajęć i atrakcji dla najmłodszych, które zapewni mini plac zabaw i trampolina. Opcjonalnie, po wcześniejszym uzgodnieniu i sprawdzeniu dostępności, również na Komunię Świętą możemy zorganizować przejażdżkę pięknie ustrojoną bryczką.

Urodziny, rocznice i wyjazdy integracyjne

Chętnie zorganizujemy również urodziny i wszelkiego rodzaju rocznice. Oczywiście także i w tym przypadku sala zostanie odpowiednio udekorowana, a goście cieszyć będą się mogli wszystkimi atrakcjami obiektu. Tak jak w przypadku wyżej wspomnianych imprez możemy się podjąć pełnej organizacji. Na życzenie przygotujemy noclegi. Agroturystyka i sala okolicznościowa Zielona Pestka polecają się też na wyjazdy integracyjne, które łączyć mogą imprezy na sali okolicznościowej oraz atuty agroturystyki.