Agroturystyka

Agroturystyka Zielona Pestka

Nasze siedlisko położone jest w woj. kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim. W samym sercu Borów Tucholskich nad przepięknym jeziorem Wielkim Cekcyńskim. To miejsce, w którym odpoczniesz i wyciszysz się łonie natury.

Prywatny dostęp do plaży

Posiadamy własną plażę z pomostem oraz sprzęt pływający (łódki, kajaki, rower wodny). U nas każdy znajdzie coś dla siebie: dla zapalonych wędkarzy zbudowaliśmy oddzielny pomost by mogli realizować swoja pasję, piękna łąka dla chętnych, którzy będą chcieli zażywać kąpieli słonecznych, droga spacerowa nad brzegiem jeziora, brodzik.

Zwierzęta

Mieszkańcami naszego gospodarstwa są między innymi zwierzęta gospodarskie takie jak: krowa- Mećka, piesek- Rysia, koń- Basia, kózki, króliki, kury. Najmłodsi goście naszego gospodarstwa będą mogli uczestniczyć w karmieniu i pielęgnacji zwierząt.

 

Wyżywienie, ognisko i grill

W cenie pobytu oferujemy Państwu dwa posiłki: śniadania i obiadokolacje. Śniadania serwujemy na łonie natury. Wszystko w postaci szwedzkiego stołu – w myśl zasady dużo, naturalnie i smacznie. Naszą specjalnością są pierogi z jagodami i kwaśną śmietaną a także rolada myśliwska. Serwujemy własnej roboty twarożki. Mleko mamy prosto od krowy, a warzywa i owoce z pobliskiego ogrodu. Realizujemy życzenia kulinarne naszych gości, również tych najmłodszych. Dodatkowo dla naszych gości przygotowaliśmy dwie wiaty biesiadne z grillami oraz miejsca na ognisko.

Pokoje

Po dniu pełnym atrakcji czy leniuchowania z książką na hamaku czy kocu dobrze będzie wyspać się w jednym z dziesięciu pokoi, które świeżo wyremontowaliśmy. Znajdzie się w nich miejsce zarówno dla małej i dużej rodziny, a także dla większych grup. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z natryskiem. Rodzice najmłodszych nie muszą się martwić, łóżeczka i krzesełka zorganizujemy gratis. Na parterze znajduje się aneks kuchenny w części wspólnej, zaś na piętrze w pełni wyposażona kuchnia wraz z otwartym salonem, wyposażonym w duży stół, telewizor, regał z książkami i kanapę. We wszystkich pokojach dostępne jest darmowe wi-fi. Na zewnątrz dostępny jest sprzęt do wypoczynku i rekreacji (stół do ping-ponga, piłki, leżaki, hamak itp.). Agroturystyka Zielona Pestka z miłą chęcią zorganizuje spotkania integracyjne czy imprezy okolicznościowe, o których więcej przeczytać można w zakładce „Sala okolicznościowa„. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji.

 

Zadzwoń lub napisz:
tel. 889146612
kontakt@zielona-pestka.pl

Cekcyn, Kruszka 6
89-511 Kruszka